Afdrukken

Nieuwe combinaties kentekenplaten

Op 31 december 2007 verscheen het ministerieel besluit van 19 december 2007 tot wijziging van het ministerieel besluit van 23 juli 2001 betreffende de inschrijving van voertuigen in het Belgisch Staatsblad.  Dit ministerieel besluit biedt een oplossing aan het nakend tekort aan beschikbare kentekenplaten.

Deze wijziging treedt in werking op 1 januari 2008.

De aanpassing maakt het voor de DIV (Directie Inschrijvingen Voertuigen) mogelijk om meer combinaties te gebruiken voor de kentekenplaten.  De nieuwe combinaties worden in de loop van 2008 verwacht.

Een greep uit de mogelijkheden :

     

<< Terug naar inhoud

Aandacht

De grootst mogelijke zorg werd besteed aan de juistheid en volledigheid van de inhoud van deze website. Dit betekent echter niet dat fouten niet kunnen voorkomen. Wij zouden het dan ook ten zeerste appreciëren indien u ons daarvan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. zodat wij het nodige kunnen doen.
Wij aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor schade die voortvloeit uit het gebruik van de informatie op deze website.

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van belangrijke wijzigingen in het verkeersreglement en abonneer je op onze gratis nieuwsbrief.
Vul hieronder uw e-mailadres in om je in of uit te schrijven.

E-mail:
Inschrijven     Uitschrijven
 
--------------------------------------------------------------
Recent verstuurde nieuwsbrieven kan je bekijken in het archief.

Stel een vraag!

Zit je met een verkeersvraag die je graag beantwoord wil zien ?
Je kan ze kwijt in onze vraagbaak waar een aantal gemotiveerde medewerkers (Team-W) klaarstaat om ze naar beste vermogen te behandelen.
Vragen of opmerkingen over de site kan je kwijt via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
LET OP : er worden géén verkeersvragen via e-mail beantwoord!  Dit kan enkel via de vraagbaak. 

Vraagbaak